Półkolonie EC1 – zdrowa energia!

 

☎️ ZAPISY I SZCZEGÓŁY POD NUMEREM TELEFONU: +48 539 997 693

 

 

 

Półkolonie zimowe 2024 w Centrum Nauki i Techniki EC1 odbędą się pod hasłem „Zdrowa energia!” Podczas dwóch turnusów zaproponujemy zajęcia odnoszące się do zdrowiej diety, udanej komunikacji, bezpieczeństwa w sieci, pożytecznych nawyków oraz radzenia sobie ze stresem i wymagającymi sytuacjami. Wszystko pod okiem doświadczonych opiekunek i opiekunów.

 

Dodatkowo nasze uczestniczki i uczestnicy skorzystają z wystaw stałych Centrum Nauki i Techniki EC1, w tym nowej wystawy „Klimat na zakręcie”. Odwiedzimy również wystawę przygotowaną z myślą o najmłodszych - Ulicę Żywiołów.

 

 

Wspólnie obejrzymy pokazy w Planetarium EC1 i Kinie Sferycznym. Historię polskiego kina poznamy w Narodowym Centrum Kultury FilmowejCentrum Komiksu i Narracji Interaktywnej pozwoli na zabawę w strefie retro, gdzie odwiedzimy salon gier arcade czy giełdę komputerową, a także w części poświęconej tworzeniu nowoczesnej rozgrywki, opartej na grze wideo Wiedźmin.

 

 

Na wszystkie osoby, które skorzystają z naszego zaproszenia czekają warsztaty, integracyjne zajęcia, seanse, gry i, przede wszystkim, wspaniała, mądra zabawa.

Dla kogo: dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Kiedy:

    Turnus 1: 29 stycznia - 2 lutego 2024

    Turnus 2: 5 lutego - 9 lutego 2024

 

Liczba dostępnych miejsc podczas każdego turnusu: 45.

 

Koszt: 750 zł (650 zł na kolejny turnus lub inne dziecko z rodziny) uwzględnia udział w zajęciach i warsztatach, opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie uczestnika i całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek).

 

DOKUMENTY:

>>> Regulamin Półkolonii <<<

 

Szczegóły dotyczące naszej oferty oraz możliwości rezerwacji miejsc pod numerem telefonu: +48 539 997 693.