Dni Energetyka w EC1 Łódź

Od 13 do 18 sierpnia zapraszamy na Dni Energetyka w Centrum Nauki i Techniki EC1. Postaramy się pomóc Wam wejść w skórę pracownika elektrowni - gra "Instruktaż stanowiskowy" na pewno wiele razy Was zaskoczy!

 

Dni Energetyka 2019 w Centrum Nauki i Techniki EC1

 

Podczas specjalnego oprowadzania goście najpierw przygotują się zgodnie z zasadami BHP (kask, karta instruktażu stanowiskowego do wypełnienia) a następnie zostaną pokierowani przez przewodnika, który wcieli się w rolę mistrza zmiany w historycznej Elektrowni Łódzkiej. Odwiedzimy miejsca wymagane w karcie instruktażu: dział nawęglania, kotłownię, maszynownię, nastawnię, rozdzielnię i szatnię historyczną - opisując rolę tych miejsc w funkcjonowaniu EC1 i uzupełniając te informacje dodatkowymi ciekawostkami. Wszyscy zwycięzcy uczestnicy otrzymają pamiątkowe legitymacje pracownicze.

Każde oprowadzanie będzie trwało ok. półtorej godziny. Nie ma limitu wiekowego uczestników (choć najmłodszym może nie udać się dobrać kasku), każda grupa może liczyć maksymalnie 25 osób.

Oprowadzania odbędą się:

  • od wtorku do piątku: o godz. 11:00 i 14:00
  • w sobotę i niedzielę: o godz. 11:00, 13:30 i 16:00

Kliknij i powiedz nam, że będziesz: wydarzenie na Facebooku

Wszystko to w cenie zwykłego biletu do naszego Centrum, bez dodatkowych opłat. Rezerwacji można dokonać samodzielnie w naszym systemie online, telefonicznie (pod numerem +48 42 600 61 00) oraz na miejscu podczas odbierania opasek w naszych kasach.

Zapraszamy i życzymy fantastycznej zabawy!

PS. Wydrukowaliśmy również ograniczoną, bardzo limitowaną liczbę egzemplarzy specjalnej historycznej gazetki - znajdziecie tam mnóstwo ciekawych smaczków z ponad stuletniej historii EC1!

 

Głos Elektrowni w Centrum Nauki EC1