25 września: Mrs Robinson i sekrety dawnej elektrowni

Dźwięki muzyki w dawnej elektrowni? Brzmi jak spełnienie marzeń niejednego audiofila! Zapraszamy do Centrum Nauki i Techniki EC1 na wieczór dla dorosłych, który powstał z miłości do cekinów, starych klimatycznych piosenek oraz, chyba Was tym nie zaskoczymy, nauki. 

W każdy ostatni piątek miesiąca, wieczorową porą, będziemy spotykać się, by wspólnie rozpocząć weekend z prawdziwym przytupem. A zaczniemy już 25 września 2020 r. o godz. 19.00 wieczornym spacerem po Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz kameralnym koncertem Mrs Robinson z zespołem.
Bilety są już dostępne i kosztują jak zwykle tylko 26 zł za osobę.

 

| Kliknij i kup bilet na koncert ze zwiedzaniem |

 

 

Wycieczka w przestrzeniach dawnej Elektrowni Łódzkiej będzie wyjątkowym wstępem do koncertu, podczas którego usłyszycie swoje ulubione utwory blusowo-soulowe w zaskakującej, akustycznej aranżacji.  Odkopiemy z czeluści zapomniane kawałki muzyczne, które intrygują, zaczepiają i prowokują do ruszenia biodrem.

Jakby tego było mało, nasi piątkowi Goście wezmą udział w unikatowej rekonstrukcji momentu, w którym narodziła się muzyka rozumiana we współczesny sposób. Takiej chwili żaden miłośnik muzyki już na pewno nie może przegapić!
Po Centrum Nauki i Techniki EC1 oprowadzą Was niezastąpieni Magdalena Prasoł oraz Marek Pisarski.

 

| Kliknij i kup bilet na koncert ze zwiedzaniem |

 

Koncert Mrs Robinson w Centrum Nauki i Techniki EC1 25 września 2020 r.

 

M​rs Robinson to projekt, który czerpie inspirację ze spektakularnego stylu największych gwiazd estrady. Zespół tworzy aranżacje mniej i bardziej znanych piosenek soulowych, bluesowych oraz funky, w tym także współczesnych. Głęboki, niski głos wokalistki uzupełniany jest przez aksamitny dźwięk pianina i wyrazistą gitarę basową.

Co tu dużo mówić, kliknij i posłuchaj.

​Skład:
🎤 wokal - Marta Błaszczyk
🎸 gitara basowa - Michał Nowak
🎹 pianino - Michał Makulski

 

| Kliknij i kup bilet na koncert ze zwiedzaniem |