Weekend za pół ceny 2019

Z przyjemnością informujemy, że jak zwykle Centrum Nauki i Techniki EC1 bierze udział w kampanii "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny" zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. W dniach 23-24 listopada 2019 r. ceny biletów do Centrum Nauki i Techniki EC1 będą tańsze o połowę.

👱‍♂👱‍♀ bilet normalny: 14,50 zł za osobę
🙆‍♂🙆‍♀ bilet ulgowy: 11,00 zł za osobę

Celem akcji jest promocja ciekawych miejsc na terenie Polski, które warto obejrzeć w weekend. Ma pomóc turystom w odkryciu atrakcji dotychczas im nieznanych. Zapraszamy serdecznie wszystkich łodzian oraz ich gości (może warto zaprosić rodzinę lub znajomych na wspólny weekend?) do jedynych w swoim rodzaju przestrzeni w EC1 Łódź.

W Centrum Nauki i Techniki EC1 oferta obowiązuje tylko w sobotę i niedzielę, ale sama akcja w innych placówkach łódzkich i pozałódzkich trwa już od piątku.

W czasie "Weekendu za pół ceny" sprzedawane są wyłącznie bilety wskazane wyżej. W niedzielę 24 listopada 2019 r. o godz. 17:00 kilkadziesiąt pierwszych gości będzie również mogło obejrzeć w Audytorium EC1 film poświęcony życiu i twórczości Grace Jones - bez dodatkowych opłat.

Ponadto dzieci w wieku 9-13 lat zapraszamy na warsztaty teatralne związane z wystawą "Sztuka DC. Świt superbohaterów".

 

Weekend za pół ceny 2019