Weekend za pół ceny

Ponownie Centrum Nauki i Techniki EC1 bierze udział w akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej "Polska: zobacz więcej - weekend za pół ceny". Tym razem po bilety tańsze o połowę (zniżka dotyczy zarówno biletów normalnych jak i ulgowych) zapraszamy od piątku 15 marca do niedzieli 17 marca.

Polska: zobacz więcej

Akcja obejmuje różne aktywności związane z turystyką: od modnych choć nieco męczących "city breaks" przez specjalne oferty noclegowe po atrakcje dla gości - mniej lub bardziej oczywiste. Doszliśmy do wniosku, że nie może nas tu zabraknąć. Pełną listę wydarzeń i obiektów biorących udział w akcji poznamy w czwartek 28 lutego 2019 r.

Bilety z 50% zniżką będzie można kupować zarówno w naszym systemie online jak i w kasach stacjonarnych. Przypominamy, że w piątek 15 marca będziemy otwarci od 9:00 do 17:00 a w weekend od 10:00 do 20:00.
A ile czasu zarezerwować? Naszym zdaniem minimum trzy godziny, ale wielu naszych gości spędza u nas cały dzień. Na szczęście istnieje możliwość wyjścia z centrum i powrotu po jakimś czasie (np. po obiedzie czy spacerze) - byle by tylko nie uszkodzić opaski i właściwie się "wylogować" przy wyjściu. Nasi animatorzy chętnie pomogą.

Do zobaczenia!

 

Laboratoria w Centrum Nauki i Techniki EC1