Urodziny w Centrum Nauki EC1

Zabierz swoich gości w podróż po magicznej elektrowni i odkryj jej tajemnice...

Centrum Nauki i Techniki EC1 to miejsce zdobywania wiedzy ale także doskonałej zabawy. Teraz może stać się scenerią urodzinowego spotkania, które dostarczy jubilatom i ich gościom wyjątkowych wrażeń, pozwoli spędzić czas w mądry i ciekawy sposób. W niespotykanym, klimatycznym miejscu.

Urodziny w Centrum Nauki i Techniki EC1

Podczas urodzin w Centrum Nauki i Techniki EC1 nasi goście zwiedzają zabytkową elektrownię w towarzystwie przewodnika - animatora, poszukując ukrytych wewnątrz wskazówek, zadań, gier i zagadek. Każda kolejna odkryta tajemnica jest częścią wielkiej układanki, jaką jest działająca elektrownia!

Tylko u nas młodzi odkrywcy dowiedzą się jak w EC1 węgiel zamieniał się w elektryczność. Na Urodzinową wyprawę po zakamarkach historycznej elektrowni zabierzemy tajemniczą walizkę, pełną niezwykłych rekwizytów, niezbędnych aby Jubilat i jego goście wykonali wiele ciekawych obserwacji i doświadczeń. To prawdziwie elektryzująca przygoda!

Ważne informacje:
Dostępne terminy: każda sobota miesiąca
godzina: 14:30


BILET URODZINOWY KOSZTUJE 40 ZŁ/OS. w jego cenę wliczone jest 90 minut zabaw i zwiedzania Centrum Nauki i Techniki EC1 z animatorem;

OPCJONALNIE: + 20 ZŁ/OS. LUB 40 ZŁ/OS.
Kolejna część – kulinarna i gastronomiczna - odbywa się w kawiarni Roz/dzielnia zgodnie z jej ofertą i cennikiem; Kawiarnia Roz/dzielnia to z kolei idealne miejsce na urodzinowe przyjęcie dla małych gości Centrum Nauki i Techniki EC1. W czasie przerwy w zwiedzaniu przygotujemy pyszny poczęstunek oraz niezapomniane atrakcje dla wszystkich uczestników urodzinowego przyjęcia. Co Wam proponujemy?

 • URODZINY 20 zł/os.
  • Przygotujemy dla Was wszystkie rzeczy niezbędne do podania urodzinowego tortu (zamówienie i dostarczenie ulubionego tortu oraz świeczek, pozostaje po stronie Opiekunów Jubilata). Przygotujemy dziecięcego „szampana” oraz urodzinowe kubeczki dla naszych Gości.
  • Balony urodzinowe (kolory do wyboru: niebieski, zielony, czerwony, różowy, poprosimy o wybór dwóch z nich).
  • Każdy uczestnik otrzyma od nas urodzinową czapeczkę. Jeśli Jubilat ma swoje ulubione postacie bajkowe, które chciałby aby towarzyszyły mu w tym wyjątkowym dla niego dniu, prosimy o informację odpowiednio wcześniej, abyśmy mogli się przygotować do dekoracji. Przekąski dla wszystkich w postaci kruchych ciasteczek czy krakersów w kształcie mieszkańców ZOO.
 • URODZINY 40 zł/os.
  • Poza wszystkimi propozycjami z powyższej listy dla Gości Jubilata mamy: Przygotowane owoce wyporcjowane tak aby każdy mógł złapać kawałek podczas zabawy (zamiast owoców możemy na życzenie przygotować sałatkę owocową lub koktajle owocowe). Dla każdego uczestnika urodzin lody, do wyboru z dostępnych obecnie smaków. Każdemu uczestnikowi urodzin rozdamy kupony na 2 gałki lodów do wykorzystania podczas urodzin.
  • Chrupki kukurydziane oraz prażynki. Owocowe tęczowe galaretki dekorowane bitą śmietaną (na życzenie możemy ograniczyć się do jednego smaku).

 

Dodatkowe informacje:

 • Do założenia rezerwacji niezbędny jest kontakt telefoniczny.
 • Po zakończonych urodzinach bilet urodzinowy daje możliwość dalszego samodzielnego zwiedzania Centrum Nauki i Techniki EC1 pod opieką osoby dorosłej odpowiedzialnej za grupę;
 • Minimalna liczba uczestników: 5; maksymalna liczba uczestników: 15;
 • Oferta skierowana dla dzieci w wieku minimum 7 lat;
 • Dwóm opiekunom ze strony solenizanta/ jubilata przysługują 2 bilety za 1zł;
 • Podczas urodzin wymagana jest obecność 2 dorosłych osób;
 • Dla rodziców/opiekunów zaproszonych dzieci istnieje możliwość wykupienia biletów wstępu do CNiT EC1 w cenie biletu grupowego.
 • Można też wzbogacić ofertę urodzinową pokazem w Kinie Sferycznym – jest to dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania uprzejmie prosimy o kontakt:

Rezerwacje telefoniczne: +48 42 600 61 00 wew. 1
Zapytania mailowe: informacja@ec1lodz.pl
Roz/dzielnia: 793 148 888

Do założenia rezerwacji niezbędny jest kontakt telefoniczny.